• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
25.04 (st) 15:00
Máří Magdaléna
25.04 (st) 17:15
Souboj pohlaví
25.04 (st) 19:30
Operace Entebbe
26.04 (čt) 17:00
Miami
26.04 (čt) 19:30
Rampage: Ničitelé
27.04 (pá) 17:00
Ztratili jsme ..
27.04 (pá) 19:30
Měsíc Jupitera
28.04 (so) 15:00
Coco
28.04 (so) 17:00
Až na dno
28.04 (so) 19:30
Avengers: ..
29.04 (ne) 15:00
V husí kůži
29.04 (ne) 17:00
Do větru
29.04 (ne) 19:30
Měsíc Jupitera
30.04 (po) 17:00
Foxtrot
30.04 (po) 19:30
Hastrman
01.05 (út) 17:00
Ženou z boží vůle
01.05 (út) 19:30
Kupředu, levá
02.05 (st) 10:30
Tátova volha
02.05 (st) 17:00
Miami
02.05 (st) 19:30
Foxtrot
03.05 (čt) 17:00
Souboj pohlaví
03.05 (čt) 19:30
Měsíc Jupitera
04.05 (pá) 17:00
Ztratili jsme ..
04.05 (pá) 19:30
Hastrman
05.05 (so) 15:00
Králíček Petr
05.05 (so) 17:00
Operace Entebbe
05.05 (so) 19:30
Gringo: Zelená ..
06.05 (ne) 15:00
V husí kůži
06.05 (ne) 17:00
Měsíc Jupitera
06.05 (ne) 19:30
Uteč
07.05 (po) 17:00
Tátova volha
07.05 (po) 19:30
Foxtrot
08.05 (út) 17:00
Bufo Alvarius
08.05 (út) 19:30
Nico, 1988
09.05 (st) 15:00
The Florida ..
09.05 (st) 17:00
Měsíc Jupitera
09.05 (st) 19:30
Až na dno
10.05 (čt) 17:00
Ztratili jsme ..
10.05 (čt) 19:30
Operace Entebbe
11.05 (pá) 17:00
Nico, 1988
11.05 (pá) 19:30
Psí ostrov
12.05 (so) 15:00
Sherlock Koumes
12.05 (so) 17:00
S láskou Vincent
12.05 (so) 19:30
Gauguin
13.05 (ne) 15:00
Včelka Mája: ..
13.05 (ne) 17:00
Psí ostrov
13.05 (ne) 19:30
Pomsta
14.05 (po) 17:00
Tlumočník
14.05 (po) 19:30
Až na dno
15.05 (út) 17:00
Gavrilo Princip - ..
15.05 (út) 20:00
TGM Osvoboditel
16.05 (st) 15:00
Planeta Česko
16.05 (st) 17:00
Miami
16.05 (st) 19:30
Uteč
17.05 (čt) 17:00
Bratři Lumiérové
17.05 (čt) 19:30
Pomsta
18.05 (pá) 17:00
Ztratili jsme ..
18.05 (pá) 19:30
Nico, 1988
19.05 (so) 15:00
Pračlověk
19.05 (so) 17:00
Lekce
19.05 (so) 19:30
Psí ostrov
20.05 (ne) 15:00
Hledá se princezna
20.05 (ne) 17:00
Bratři Lumiérové
20.05 (ne) 19:30
Kluci z hor
21.05 (po) 17:00
Měsíc Jupitera
21.05 (po) 19:30
Pomsta
22.05 (út) 17:00
Zimní bratři
22.05 (út) 19:30
Neznámý voják
23.05 (st) 15:00
Tři billboardy ..
23.05 (st) 17:00
Kluci z hor
23.05 (st) 19:30
Lekce
24.05 (čt) 17:00
Až na dno
24.05 (čt) 19:30
Deadpool 2
25.05 (pá) 17:00
Ztratili jsme ..
25.05 (pá) 19:30
Pod jedním stromem
26.05 (so) 15:00
Coco
26.05 (so) 17:00
Psí ostrov
26.05 (so) 19:30
Měsíc Jupitera
27.05 (ne) 15:00
Hledá se princezna
27.05 (ne) 17:00
Gauguin
27.05 (ne) 19:30
Psí ostrov
28.05 (po) 17:00
Až na dno
28.05 (po) 19:30
Pod jedním stromem
29.05 (út) 17:00
Bohu žel
29.05 (út) 19:30
Na krátko
30.05 (st) 15:00
Souboj pohlaví
30.05 (st) 17:00
Pod jedním stromem
30.05 (st) 19:30
Uteč
31.05 (čt) 17:00
Psí ostrov
31.05 (čt) 19:30
Pod jedním stromem
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz