• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
20.01 (pá) 17:00
Jacques-Yves ..
20.01 (pá) 19:30
Doctor Strange
21.01 (so) 15:00
Píseň moře
21.01 (so) 17:00
Líza, liščí víla
21.01 (so) 19:30
Paterson
21.01 (so) 21:30
Sama nocí tmou
22.01 (ne) 15:00
Červená želva
22.01 (ne) 17:00
Normální ..
22.01 (ne) 19:30
Bílá nemoc - ..
23.01 (po) 17:00
Bratříček Karel
23.01 (po) 19:30
Strnadovi
24.01 (út) 14:30
La La Land
24.01 (út) 17:00
Miluj mě, jestli ..
24.01 (út) 19:30
Agnus dei
25.01 (st) 17:00
Hacksaw Ridge: ..
25.01 (st) 19:30
Tanečnice
26.01 (čt) 17:00
Pyroman
26.01 (čt) 19:30
Poslední král
27.01 (pá) 17:00
Únos
27.01 (pá) 19:30
Boj sněžného ..
28.01 (so) 13:00
Anděl Páně 2
28.01 (so) 15:00
Odvážná Vaiana: ..
28.01 (so) 17:00
Holub seděl na ..
28.01 (so) 19:30
Královna Kristýna
29.01 (ne) 15:00
Zpívej
29.01 (ne) 17:00
Vyšší moc
29.01 (ne) 19:30
Kluci
30.01 (po) 17:00
Psí poslání
30.01 (po) 19:30
Spojenci
31.01 (út) 17:00
Normální ..
31.01 (út) 19:30
Viva
01.02 (st) 15:00
Americká idyla
01.02 (st) 17:00
Zakladatel
01.02 (st) 19:30
Toni Erdmann
02.02 (čt) 17:00
Spojenci
02.02 (čt) 19:30
Jackie
03.02 (pá) 15:00
Sedmero krkavců
03.02 (pá) 17:00
Paterson
03.02 (pá) 19:30
Příchozí
04.02 (so) 15:00
Píseň moře
04.02 (so) 17:00
Psí poslání
04.02 (so) 19:30
Jackie
05.02 (ne) 15:00
Zpívej
05.02 (ne) 17:00
La La Land
05.02 (ne) 19:30
Pod rouškou noci
06.02 (po) 17:00
Kandidát
06.02 (po) 19:30
Učitelka
07.02 (út) 17:00
Čistič
07.02 (út) 19:30
Eva Nová
08.02 (st) 15:00
Anděl Páně 2
08.02 (st) 17:00
Zakladatel
08.02 (st) 19:30
Czizinci II ..
09.02 (čt) 17:00
Strnadovi
09.02 (čt) 19:30
Místo u moře
10.02 (pá) 17:00
Pozdrav ze severu
10.02 (pá) 19:30
Nesmrtelní
11.02 (so) 15:00
Kniha džunglí
11.02 (so) 17:00
Norský dům
11.02 (so) 19:30
Pomsta
12.02 (ne) 15:00
Tajný život ..
12.02 (ne) 17:00
Dvě noci do úsvitu
12.02 (ne) 19:30
Ženy v příliš ..
13.02 (po) 17:00
Bezva lidi
13.02 (po) 19:30
Láska a hněv
14.02 (út) 17:00
Comeback
14.02 (út) 19:30
1944 Přinuceni k ..
15.02 (st) 15:00
Červená želva
15.02 (st) 17:00
Místo u moře
15.02 (st) 19:30
Příchozí
16.02 (čt) 17:00
Zakladatel
16.02 (čt) 19:30
Mlčení
17.02 (pá) 17:00
T2 Trainspotting
17.02 (pá) 19:30
Lék na život
18.02 (so) 15:00
Zpívej
18.02 (so) 17:00
Richard Müller: ..
18.02 (so) 19:30
Mlčení
19.02 (ne) 15:00
Psí poslání
19.02 (ne) 17:00
T2 Trainspotting
19.02 (ne) 19:30
Jackie
21.02 (út) 14:30
Jackie
22.02 (st) 15:00
Začít znovu
23.02 (čt) 17:00
Jackie
23.02 (čt) 19:30
Bába z ledu
24.02 (pá) 17:00
Lék na život
24.02 (pá) 20:00
ADELE koncert z ..
25.02 (so) 15:00
FANTASTICKÁ ..
25.02 (so) 17:00
Bába z ledu
25.02 (so) 19:30
Mlčení
26.02 (ne) 15:00
Kniha džunglí
26.02 (ne) 17:00
Paterson
26.02 (ne) 19:30
T2 Trainspotting
27.02 (po) 17:00
Místo u moře
27.02 (po) 19:30
Bába z ledu
28.02 (út) 17:00
Spojené státy ..
28.02 (út) 19:30
Já, Daniel Blake
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 774 905 685
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 591 004 954,603 445 700