• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
22.01 (po) 19:30
120 BPM
23.01 (út) 17:00
Cizinec ve vlaku
23.01 (út) 19:30
Nemilovaní
24.01 (st) 15:00
Obávaný
24.01 (st) 17:00
Kvarteto
24.01 (st) 19:30
Suzanne
25.01 (čt) 17:00
Kolo zázraků
25.01 (čt) 19:30
Zoufalé ženy ..
26.01 (pá) 17:00
Tři billboardy ..
26.01 (pá) 19:30
Všechny prachy ..
26.01 (pá) 21:30
Insidious: ..
27.01 (so) 15:00
Paddington 2
27.01 (so) 17:00
Cizinec ve vlaku
27.01 (so) 19:30
Velká hra
28.01 (ne) 15:00
Čertoviny
28.01 (ne) 17:00
Tři billboardy ..
28.01 (ne) 19:30
Zoufalé ženy ..
29.01 (po) 17:00
Nemilovaní
29.01 (po) 19:30
Všechny prachy ..
30.01 (út) 17:00
Na konci světa
30.01 (út) 19:30
S láskou, Vincent
31.01 (st) 10:20
Romeo a Julie na ..
31.01 (st) 15:00
Rodin
31.01 (st) 17:00
Insidious: ..
31.01 (st) 19:30
Všechny prachy ..
01.02 (čt) 17:00
Tři billboardy ..
01.02 (čt) 19:30
Paula
02.02 (pá) 17:00
Na konci světa
02.02 (pá) 19:30
Prezident Blaník
02.02 (pá) 21:30
Pramen panny
03.02 (so) 15:00
Dukátová skála
03.02 (so) 17:00
Nit z přízraků
03.02 (so) 19:30
Místo splněných ..
04.02 (ne) 15:00
Ferdinand
04.02 (ne) 17:00
Kolo zázraků
04.02 (ne) 19:30
Nejtemnější hodina
05.02 (po) 17:00
Paula
05.02 (po) 19:30
Velká hra
06.02 (út) 17:00
Happy End
06.02 (út) 19:30
S láskou Vincent
07.02 (st) 15:00
Zahradnictví: ..
07.02 (st) 17:00
Všechny prachy ..
07.02 (st) 19:30
Prezident Blaník
08.02 (čt) 17:00
Darling
08.02 (čt) 19:30
Nekonečná cesta
09.02 (pá) 17:00
Nepřestávej snít
09.02 (pá) 19:30
Útěk do ..
09.02 (pá) 21:30
Třídní sraz po ..
10.02 (so) 15:00
Ferdinand
10.02 (so) 17:00
9. duben
10.02 (so) 19:30
Třídní sraz - ..
11.02 (ne) 15:00
Sněhová královna: ..
11.02 (ne) 17:00
Restart
11.02 (ne) 19:30
Na věčné časy
12.02 (po) 17:00
Staing alive
12.02 (po) 19:30
Můj takzvaný otec
13.02 (út) 17:00
Amarcord
13.02 (út) 19:30
Thelma
14.02 (st) 10:00
Noci v Rodanthe
14.02 (st) 15:00
Přání k mání
14.02 (st) 17:00
Zmenšování
14.02 (st) 19:30
Padesát odstínů ..
15.02 (čt) 17:00
S láskou Vincent
15.02 (čt) 19:30
Tvář vody
16.02 (pá) 17:00
Nit z přízraků
16.02 (pá) 19:30
Utekajme, už ide!
17.02 (so) 15:00
Sněhová královna: ..
17.02 (so) 17:00
Tři billboardy ..
17.02 (so) 19:30
Tvář vody
18.02 (ne) 15:00
Dukátová skála
18.02 (ne) 17:00
Tvář vody
18.02 (ne) 19:30
Odnikud
19.02 (po) 17:00
Velká hra
19.02 (po) 19:30
Nejtemnější hodina
20.02 (út) 17:00
Obsese
20.02 (út) 19:30
Nejistá sláva
21.02 (st) 15:00
Místo splněných ..
21.02 (st) 17:00
Španělská královna
21.02 (st) 19:30
Statečná
22.02 (čt) 17:00
Dům Bernardy Alby
22.02 (čt) 19:30
Marisa v lesích
23.02 (pá) 17:00
Tři billboardy ..
23.02 (pá) 19:30
Tvář vody
24.02 (so) 15:00
Coco
24.02 (so) 17:00
Akta Pentagon: ..
24.02 (so) 19:30
The Florida ..
25.02 (ne) 15:00
Pračlověk
25.02 (ne) 17:00
Věčně tvá nevěrná
25.02 (ne) 19:30
Všechny prachy ..
26.02 (po) 17:00
Akta Pentagon: ..
26.02 (po) 19:30
Tři billboardy ..
27.02 (út) 17:00
Hora
27.02 (út) 19:30
Hmyz
28.02 (st) 15:00
Kolo zázraků
28.02 (st) 17:00
Velká hra
28.02 (st) 19:30
Hmyz
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz