• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
27.06 (út) 17:00
Cooltúra - ..
27.06 (út) 19:30
Špína
28.06 (st) 17:00
Naprostí cizinci
28.06 (st) 19:30
Tři dny v září
29.06 (čt) 17:00
Lady Macbeth
29.06 (čt) 19:30
Polina
30.06 (pá) 17:00
Špína
30.06 (pá) 19:30
Zahradnictví:Rodin ..
01.07 (so) 17:00
Zabijáci z ..
01.07 (so) 19:30
Král Belgičanů
02.07 (ne) 15:11
Mimi šéf
02.07 (ne) 17:00
Naprostí cizinci
02.07 (ne) 19:30
Lady Macbeth
03.07 (po) 17:00
Skokan
03.07 (po) 19:30
Poslední rodina
04.07 (út) 17:00
Rozpolcený
04.07 (út) 19:30
Rocco
05.07 (st) 15:00
Bába z ledu
05.07 (st) 17:00
Špunti na vodě
05.07 (st) 19:30
Deník strojvůdce
06.07 (čt) 17:00
Putování tučňáků: ..
06.07 (čt) 19:30
Král Belgičanů
07.07 (pá) 17:00
Z Paříže do Paříže
07.07 (pá) 19:30
Vetřelec: Covenant
08.07 (so) 17:00
I dva jsou rodina
08.07 (so) 19:30
Naprostí cizinci
09.07 (ne) 15:00
Příšerky pod ..
09.07 (ne) 17:00
Deník strojvůdce
09.07 (ne) 19:30
Tři generace
10.07 (po) 17:00
Lady Macbeth
10.07 (po) 19:30
Skokan
11.07 (út) 17:00
Poslední rodina
11.07 (út) 19:30
Axolotl Overkill
12.07 (st) 15:00
Glory
12.07 (st) 17:00
Špína
12.07 (st) 19:30
Dvojitý milenec
13.07 (čt) 17:00
Trpká úroda
13.07 (čt) 19:30
Pěkně blbě
14.07 (pá) 17:00
Loupež ve velkém ..
15.07 (so) 17:00
Král Belgičanů
15.07 (so) 19:30
Tři generace
16.07 (ne) 15:00
Auta 3
16.07 (ne) 17:00
Král Artuš: ..
16.07 (ne) 19:30
Oklamaný
17.07 (po) 17:00
Na mléčné dráze
17.07 (po) 19:30
Z Paříže do Paříže
18.07 (út) 17:00
Oklamaný
18.07 (út) 19:30
Dancer - Sergej ..
19.07 (st) 14:15
Ztracené město Z
19.07 (st) 17:00
Tři dny v září
19.07 (st) 19:30
Špína
20.07 (čt) 19:30
Zabijáci z ..
21.07 (pá) 17:00
Lady Macbeth
21.07 (pá) 19:30
Dunkerk
22.07 (so) 17:00
Tři generace
22.07 (so) 19:30
Valerian a město ..
23.07 (ne) 15:00
Já, padouch 3
23.07 (ne) 19:30
Dunkerk
24.07 (po) 17:00
Zahradnictví:Rodin ..
24.07 (po) 19:30
Rozpolcený
25.07 (út) 17:00
Život za život
25.07 (út) 19:30
Poslední rodina
26.07 (st) 14:30
Na mléčné dráze
26.07 (st) 17:00
Král Belgičanů
26.07 (st) 19:30
Dunkerk
27.07 (čt) 17:00
Valerian a město ..
27.07 (čt) 19:30
Druhá strana ..
28.07 (pá) 17:00
Oklamaný
28.07 (pá) 19:30
Srdečně vás vítáme
29.07 (so) 17:00
Baby Driver
29.07 (so) 19:30
Dunkerk
30.07 (ne) 15:00
Maxinožka
30.07 (ne) 17:00
Srdečně vás vítáme
30.07 (ne) 19:30
Valerian a město ..
31.07 (po) 19:30
Druhá strana ..
01.08 (út) 17:00
Král Belgičanů
01.08 (út) 19:30
Druhá strana ..
02.08 (st) 15:00
Jackie
02.08 (st) 17:00
Oklamaný
02.08 (st) 19:30
Král Belgičanů
03.08 (čt) 17:00
Život za život
03.08 (čt) 19:30
Baby Driver
04.08 (pá) 17:00
Srdečně vás vítáme
04.08 (pá) 19:30
Křižáček
05.08 (so) 17:00
Atomic Blonde: ..
05.08 (so) 19:30
Španělská královna
06.08 (ne) 17:00
Srdečně vás vítáme
06.08 (ne) 19:30
Král Belgičanů
21.08 (po) 17:30
Dunkerk
21.08 (po) 19:30
Po strništi bos
22.08 (út) 17:00
Španělská královna
22.08 (út) 19:30
Po strništi bos
23.08 (st) 15:00
Naprostí cizinci
23.08 (st) 17:00
Křižáček
23.08 (st) 19:30
Atomic Blonde: ..
24.08 (čt) 17:00
Tři generace
24.08 (čt) 19:30
Křižáček
25.08 (pá) 17:00
Valerian a město ..
25.08 (pá) 19:30
Po strništi bos
26.08 (so) 19:30
Naprostí cizinci
27.08 (ne) 15:00
Emoji ve filmu
27.08 (ne) 17:00
Křižáček
27.08 (ne) 19:30
Život za život
28.08 (po) 17:00
Valerian a město ..
28.08 (po) 19:30
Baby Driver
29.08 (út) 17:00
Druhá strana ..
29.08 (út) 19:30
Španělská královna
30.08 (st) 15:00
Z Paříže do Paříže
30.08 (st) 17:00
Druhá strana ..
30.08 (st) 19:30
Po strništi bos
31.08 (čt) 17:00
Španělská královna
31.08 (čt) 19:30
Dunkerk
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 724 044 007
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 591 004 954