• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
20.10 (pá) 21:30
Srdečně vás vítáme
21.10 (so) 15:00
Balerina
21.10 (so) 17:00
Blade Runner 2049
21.10 (so) 19:30
Alibi.com
21.10 (so) 21:30
matka!
22.10 (ne) 15:00
Emoji ve filmu
22.10 (ne) 17:00
Sněhulák
22.10 (ne) 19:30
Dobrý časy
23.10 (po) 17:00
Po bouři
23.10 (po) 19:30
Kingsman: Zlatý ..
24.10 (út) 17:00
Navždy
24.10 (út) 19:30
Čtverec
25.10 (st) 15:00
Sama
25.10 (st) 17:00
Sněhulák
25.10 (st) 19:30
Svatba
26.10 (čt) 17:00
Víno nás spojuje
26.10 (čt) 19:30
Hora mezi námi
27.10 (pá) 17:00
Alibi.com
27.10 (pá) 19:30
Čára
27.10 (pá) 21:30
Jigsaw
28.10 (so) 15:00
Hurvínek a ..
28.10 (so) 17:00
Po strništi bos
28.10 (so) 19:30
Zahradnictví: ..
28.10 (so) 21:30
Blade Runner 2049
29.10 (ne) 15:00
Esa z pralesa
29.10 (ne) 17:00
Čára
29.10 (ne) 19:30
Hora mezi námi
30.10 (po) 17:00
Blade Runner 2049
30.10 (po) 19:30
Čára
31.10 (út) 17:00
Chlapi nepláčou
31.10 (út) 19:30
Navždy
01.11 (st) 15:00
Druhá strana ..
01.11 (st) 19:30
Čtverec
02.11 (čt) 17:00
Zahradnictví: ..
02.11 (čt) 19:30
Dvojitý milenec
03.11 (pá) 17:00
O těle a duši
03.11 (pá) 19:30
Milada
03.11 (pá) 21:30
Blade Runner 2049
04.11 (so) 15:00
Příšerákovi
04.11 (so) 17:00
Čtverec
04.11 (so) 19:30
Wind River
04.11 (so) 21:30
Zabití posvátného ..
05.11 (ne) 15:00
Esa z pralesa
05.11 (ne) 17:00
Alibi.com
05.11 (ne) 19:30
Čára
06.11 (po) 17:00
Červená
06.11 (po) 19:30
Milada
07.11 (út) 17:00
Babi + beseda s ..
07.11 (út) 19:30
Safari
08.11 (st) 15:00
Tulipánová horečka
08.11 (st) 17:00
Zabití posvátného ..
08.11 (st) 19:30
Absence blízkosti
09.11 (čt) 19:30
Wind River
10.11 (pá) 21:30
Nesmrtelní
11.11 (so) 15:00
Maxinožka
12.11 (ne) 15:00
Mimi šéf
15.11 (st) 15:00
Zahradnictví: ..
15.11 (st) 17:00
Vražda v Orient ..
15.11 (st) 19:30
Zkrátka kraťas
16.11 (čt) 17:00
Suburbicon: Temné ..
16.11 (čt) 19:30
Alibi.com
17.11 (pá) 17:00
Absence blízkosti
17.11 (pá) 19:30
Zahradnictví: ..
17.11 (pá) 21:30
Safari
18.11 (so) 15:00
Richard the Stork
18.11 (so) 17:00
Po strništi bos
18.11 (so) 19:30
Dokud nás svatba ..
18.11 (so) 21:30
Dvojitý milenec
19.11 (ne) 15:00
Hurvínek a ..
19.11 (ne) 19:30
Vražda v Orient ..
20.11 (po) 17:00
Milada
20.11 (po) 19:30
Suburbicon: Temné ..
21.11 (út) 17:00
Fantastická žena
21.11 (út) 19:30
Tom of Finland
22.11 (st) 15:00
Po strništi bos
22.11 (st) 17:00
Zahradnictví: ..
22.11 (st) 19:30
Dokud nás svatba ..
23.11 (čt) 14:30
Milada
24.11 (pá) 19:30
Na shledanou tam ..
25.11 (so) 15:00
Můj život Cuketky
25.11 (so) 17:00
Madam služebná
25.11 (so) 19:30
Rock’n Roll
26.11 (ne) 15:00
Balerina
27.11 (po) 17:00
Rodin
29.11 (st) 15:00
Červená
29.11 (st) 17:00
Vnitřní slunce
30.11 (čt) 19:30
Kvarteto
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz