• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
19.09 (st) 10:30
Úsměvy smutných ..
19.09 (st) 15:00
Escobar
19.09 (st) 17:00
Chata na prodej
20.09 (čt) 17:00
Úsměvy smutných ..
20.09 (čt) 19:30
Všechno bude
21.09 (pá) 17:00
Muzzikanti
21.09 (pá) 19:30
BlacKkKlansman
22.09 (so) 15:00
Malá čarodějnice
22.09 (so) 17:00
King Skate
22.09 (so) 19:30
Tísňové volání
23.09 (ne) 15:00
Hotel Translvánie ..
23.09 (ne) 17:00
Chata na prodej
23.09 (ne) 19:30
Důvěrný nepřítel
24.09 (po) 17:00
Spolu to dáme
24.09 (po) 19:30
WHITNEY
25.09 (út) 17:00
BlacKkKlansman
25.09 (út) 20:00
Lady Bird
26.09 (st) 17:30
Třicet jedna ve ..
26.09 (st) 20:00
Dukla 61
27.09 (čt) 17:30
Domestik
27.09 (čt) 20:00
Odnikud
28.09 (pá) 17:30
Červená
28.09 (pá) 20:00
Black Panther
29.09 (so) 15:00
Kubík hrdina
29.09 (so) 17:30
Nina
29.09 (so) 20:00
Snídaně u ..
30.09 (ne) 17:30
Jackie Brownová
30.09 (ne) 20:00
Domestik
01.10 (po) 17:00
Jan Palach
01.10 (po) 19:30
Beze stop
02.10 (út) 17:00
Odborný dohled ..
02.10 (út) 19:30
Turné
03.10 (st) 15:00
Tísňové volání
03.10 (st) 17:00
Domestik
05.10 (pá) 17:00
Utoya, 22 ..
05.10 (pá) 22:30
Sex Pistols: ..
06.10 (so) 15:00
Úžasňákovi 2
07.10 (ne) 15:00
Malá čarodějnice
08.10 (po) 17:00
Nikdys nebyl
10.10 (st) 14:30
Jan Palach
10.10 (st) 17:00
Toman
10.10 (st) 19:30
Beze stop
11.10 (čt) 17:00
Zrodila se hvězda
11.10 (čt) 19:30
Toman
12.10 (pá) 17:00
Beze stop
12.10 (pá) 19:30
Jack staví dům
13.10 (so) 17:00
Chata na prodej
13.10 (so) 19:30
Motörhead: Clean ..
14.10 (ne) 15:00
Vilík: Rychle a ..
14.10 (ne) 17:00
Toman
14.10 (ne) 19:30
První člověk
15.10 (po) 17:00
Úsměvy smutných ..
15.10 (po) 19:30
Chata na prodej
16.10 (út) 17:00
Neklidná hranice
16.10 (út) 19:30
Zloději
17.10 (st) 15:00
Ten pravý, ta ..
17.10 (st) 17:00
Tvář
17.10 (st) 19:30
Jack staví dům
18.10 (čt) 17:00
Chata na prodej
18.10 (čt) 19:30
První člověk
19.10 (pá) 17:00
Tina a Vore
19.10 (pá) 19:30
Jack staví dům
20.10 (so) 15:00
Yeti: Ledové ..
20.10 (so) 17:00
Králové zlodějů
20.10 (so) 19:30
První člověk
21.10 (ne) 15:00
Kryštůfek Robin
21.10 (ne) 17:00
Toman
21.10 (ne) 19:30
Tina a Vore
22.10 (po) 17:00
Králové zlodějů
22.10 (po) 19:30
Jack staví dům
23.10 (út) 17:00
.. ..
23.10 (út) 19:30
Na Chesilské pláži
24.10 (st) 15:00
Miss Hanoi
24.10 (st) 17:00
Hovory s TGM
24.10 (st) 19:30
Králové zlodějů
25.10 (čt) 17:00
Tina a Vore
25.10 (čt) 19:30
Jack staví dům
27.10 (so) 15:00
Když draka bolí ..
27.10 (so) 17:00
Tina a Vore
27.10 (so) 19:30
Zrodila se hvězda
28.10 (ne) 17:00
Králové zlodějů
28.10 (ne) 19:30
Hovory s TGM
29.10 (po) 17:00
Já, Maria Callas
29.10 (po) 19:30
Spojené státy ..
30.10 (út) 17:00
Zloději
31.10 (st) 15:00
Skorosestry
31.10 (st) 17:00
Bufo Alvarius
31.10 (st) 19:30
Jack staví dům
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz