• NÁPOVĚDA
    Jak na to ?
  • PROGRAM
    Výpis programu
19.10 (pá) 17:00
Tina a Vore
19.10 (pá) 19:30
Jack staví dům
20.10 (so) 15:00
Yeti: Ledové ..
20.10 (so) 17:00
Králové zlodějů
20.10 (so) 19:30
První člověk
21.10 (ne) 15:00
Kryštůfek Robin
21.10 (ne) 17:00
Toman
21.10 (ne) 19:30
Tina a Vore
22.10 (po) 17:00
Králové zlodějů
22.10 (po) 19:30
Jack staví dům
23.10 (út) 17:00
.. ..
23.10 (út) 19:30
Na Chesilské pláži
24.10 (st) 15:00
Miss Hanoi
24.10 (st) 17:00
Hovory s TGM
24.10 (st) 19:30
Králové zlodějů
25.10 (čt) 17:00
Tina a Vore
25.10 (čt) 19:30
Jack staví dům
26.10 (pá) 18:00
3 x s ..
27.10 (so) 15:00
Když draka bolí ..
27.10 (so) 17:00
Tina a Vore
27.10 (so) 19:30
Zrodila se hvězda
28.10 (ne) 15:00
Bella a Sebastian ..
28.10 (ne) 17:00
Králové zlodějů
28.10 (ne) 19:30
Hovory s TGM
29.10 (po) 17:00
Já, Maria Callas
29.10 (po) 19:30
Spojené státy ..
30.10 (út) 17:00
Zloději
30.10 (út) 19:30
Nejlepší
31.10 (st) 15:00
Skorosestry
31.10 (st) 17:00
Bufo Alvarius
31.10 (st) 19:30
Jack staví dům
01.11 (čt) 17:00
Chata na prodej
01.11 (čt) 19:30
Dogman
02.11 (pá) 17:00
Nebezpečná ..
02.11 (pá) 19:30
Bohemian Rhapsody
02.11 (pá) 22:00
Bohemian Rhapsody
03.11 (so) 15:00
Louskáček a čtyři ..
03.11 (so) 17:00
Zlatý podraz
03.11 (so) 19:30
Dogman
04.11 (ne) 15:00
YETI: LEDOVÉ ..
04.11 (ne) 17:00
BlacKkKlansman
04.11 (ne) 19:30
BlacKkKlansman
05.11 (po) 17:00
Úsměvy smutných ..
05.11 (po) 19:30
Tvář
06.11 (út) 19:30
Kniha obrazů
07.11 (st) 14:30
Tvář
07.11 (st) 17:00
Dogman
07.11 (st) 19:30
Zlatý podraz
08.11 (čt) 17:00
První člověk
08.11 (čt) 19:30
Ten, kdo tě ..
09.11 (pá) 17:00
Climax
09.11 (pá) 19:30
Jack staví dům
10.11 (so) 15:00
Když draka bolí ..
10.11 (so) 17:00
BlacKkKlansman
10.11 (so) 19:30
Bohemian Rhapsody
11.11 (ne) 17:00
Ten, kdo tě ..
12.11 (po) 17:00
BlacKkKlansman
12.11 (po) 19:30
Zlatý podraz
13.11 (út) 17:00
Otevřená
13.11 (út) 19:30
Vratislav ..
14.11 (st) 15:00
Úsměvy smutných ..
14.11 (st) 17:00
Dogman
14.11 (st) 19:30
Bohemian Rhapsody
15.11 (čt) 17:00
Léto 92
15.11 (čt) 19:30
Dokud jsme naživu
16.11 (pá) 17:00
Popelikoptéra
16.11 (pá) 19:30
Báječní lůzři
16.11 (pá) 21:30
Litva, do toho!
17.11 (so) 15:00
Louskáček a čtyři ..
17.11 (so) 17:00
95
17.11 (so) 19:30
Co tomu řeknou ..
18.11 (ne) 15:00
Když draka bolí ..
18.11 (ne) 17:00
Třídní sraz po ..
18.11 (ne) 19:30
Rozhřešení
19.11 (po) 17:00
Senekův den
19.11 (po) 19:30
Ať vyhraje ten ..
21.11 (st) 17:00
Ten, kdo tě ..
21.11 (st) 19:30
Svědkové Putinovi
23.11 (pá) 17:00
Bohemian Rhapsody
25.11 (ne) 15:00
Princezna a dráček
26.11 (po) 17:00
Dívka
27.11 (út) 19:30
Cirkus Rwanda
28.11 (st) 15:00
Hovory s TGM
28.11 (st) 19:30
Climax
11.12 (út) 19:30
Dívka v pavoučí ..
20.12 (čt) 17:00
MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA
20.12 (čt) 19:30
TOUCH ME NOT
 ČAS DO KONCE: 05:00 
 NÁKUPNÍ KOŠÍK 
 KONTAKT 
MINIKINO Ostrava
Kostelní 3
702 00 Ostrava

 599 527 851
 minikino@ckv-ostrava.cz

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení
Powered by ATIS.NET | ARECO SYSTEM s.r.o. | Hlávkova 5 | Ostrava Přívoz | PSČ: 702 00 | TEL: 555 222 349 | podpora@koupitvstupenku.cz